57. Alay Yürüyüş Komitesi Üyeleri Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u Ziyaret Ettiler

Çanakkale Savaşları'nda gösterdiği kahramanlıkla destan yazan 57. Alay'ın ruhunu yaşatmak amacıyla kurulan 57. Alayı Yürüyüş Komitesi Üyeleri, 10 Mart 2022 Çarşamba günü Malkara Belediyesi'ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyarette 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlamaları için Tekirdağ'dan yürüyüşler düzenleyerek Çanakkale'ye giden 57. Alay Yürüyüş Komitesi üyeleri,  Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a gerçekleştirilecek olan 57. Alay Yürüyüşünün Çanakkale'ye gidiş programı hakkında bilgiler verdiler.

 

57. Alay Yürüyüş Komitesinin her zaman destekçisi olduğunu belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “ Çanakkale Savaşları'nda gösterdiği kahramanlıkla destan yazan 57. Alay'ın ruhunu yaşatmak amacıyla kurulan 57. Alayı Yürüyüş Komitesi Üyelerini belediyemizde ağırlamaktan büyük onur duyuyorum. 57. Alay'ın anısını yaşatmak amacıyla her yıl 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlamaları kapsamında Tekirdağ'dan yürüyüşler düzenleyerek Çanakkale'ye giden 57. Alay Yürüyüş Komitesinin her zaman destekçisiyiz. 57. Alay'ın ruhunu bizden sonra ki nesillere aktarmak için mücadele eden 57. Alay Yürüyüş Komitesine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

57. Alayı Yürüyüş Komitesi Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcımız Ersin Kaçar’ı da makamında ziyaret ettiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı