Ahmet Baran yine geliyor

Mersin Narenciye Festivalinde verdiği konserle tüm dikkatleri üzerine çeken ünlü Virtüöz Baran, Aralık ayında Mersin ve Adana’da yeni konserlerle sevenlerinin karşısına çıkacak.

Konser verdiği farklı ülkeler ve kültürlerin zenginliğinden ilham alarak müziklerini gerçekleştiren, kariyeri uluslararası başarılarla dolu kanun virtüözü Ahmet Baran Hindistan konser turnesinden dönüp ayağının tozuyla Mersin Narenciye Festivalinde değerli sanatçı Fatih Erkoç’la birlikte binlerce sevenine unutulmaz bir müzik şöleni yaşatmıştı.

Ünlü Virtüöz Baran, Müziği “insan üstü bir ortaklığın dili olarak tanımlıyor.” Eleştirmenler tarafından müzikli seyahat yazarı olarak adlandırılan sıradışı Virtüöz, gittiği ülkelerde sosyal medya hesaplarından paylaştığı eğlenceli müziklerle takipçilerinin gönlünü fethetmeye de devam ediyor.

Şefliğini yaptığı, 100’ü aşkın koristin sahnede yer alacağı Terennüm iyilik korosu ile 7 Aralıkta Mersin Yenişehir Atatürk Kültür Merkezinde, 22 Aralıkta Adana Büyükşehir belediyesi konser salonunda komşularıyla buluşacak.