“Barbaros Tapan’la Hayallerin İzinde” beIN CONNECT’te Başlıyor!

Dijital içerik platformu beIN CONNECT, yepyeni bir beIN ORIGINALS yapımıyla içerik yelpazesini genişletmeye devam ediyor. “Barbaros Tapan’la Hayallerin İzinde” 17 Aralık’ta beIN CONNECT’te izleyicilerle buluşuyor. 

 

İzleyicilerine diledikleri zaman diledikleri içeriğe ulaşma imkânı sağlayan dijital içerik platformu beIN CONNECT, yepyeni içerikleri izleyiciler ile buluşturmaya davam ediyor. Gazeteci ve Altın Küre  Jüri Üyesi Barbaros Tapan, başarılarıyla Amerika’da iz bırakan Türklerin hikayelerini ve yeni yaşamlarını Kaliforniya’nın güzellikleri eşliğinde ‘‘Barbaros Tapan’la Hayallerin İzinde’’ programında ekrana getiriyor. 

 

ABD’de yaşayan başarılı Türklerin hikayelerinin dinamik bir şekilde anlatıldığı programda; yabancı bir ülkenin yaşam koşullarına, kültürüne uyum sağlamak ve zorlukların üstesinden gelip büyük başarılara imza atmak gibi birçok konu ele alınıyor. 

 

Programın 17 Aralık’ta yayınlanacak ilk iki bölümünde, görsel sanatın tanımını değiştiren, yapay zekayı renklerle buluşturan sanatçımız Refik Anadol konuk olacak. Her hafta 2 bölüm halinde yayınlanacak programın diğer konukları arasında NASA’nın en başarılı bilim insanlarından Umut Yıldız; Amerikan Savunma Bakanlığı’na ait F35 ve B1 savaş uçaklarını görünmez yapan teknolojiyi yaratan Kimya Mühendisi Ergun Kırlıkovalı; Game of Thrones, Harry Potter gibi projelerde çalışmış başarılı görsel efekt sanatçısı Olçun Tan; profesyonel kariyerine ABD’de devam eden Türk boksör Cem Kılıç; sosyal medya fenomeni Eylül Sani; dünya rüzgar sörfü şampiyonu Enes Yılmazer; Hollywood’da büyük yapımlarda asistan yönetmenlik yapan ilk Türk isim olan Melodi Tuna ve birçok gişe yıldızı filmin fragmanlarını hazırlayan Göktuğ Sarıöz gibi başarılı isimler yer alıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı