Başkan Kocaman Gençlerle Bir Araya Geldi

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, vizyon projeleri arasında yer alan Kartepe Genç Akademi’de gençlerle bir araya geldi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yoğun bir günün sonunda Kartepe Genç Akademi’de eğitim gören gençlerle kahve molasında bir araya geldi. Başkan Kocaman’ın vizyon projelerinden olan Kartepe Genç Akademi açıldığı günden bu yana öğrencilerin buluşma merkezi durumuna geldi.

 

KAHVE MOLASI

Bir çok alanda öğrencilere kaliteli eğitim sunan Kartepe Genç Akademi’yi yoğun bir günün ardından ziyaret eden Başkan Kocaman, merkezde eğitim alan öğrencilerle kahve içerek sohbet etti. Öğrencilerin hayallerini dinleyen Başkan Kocaman, tecrübelerini paylaştı.

 

ÜCRETSİZ YABANCI DİL EĞİTİMİ

Başkan Kocaman,  Kartepe Genç Akademi çatısı altında Kartepe Dil Merkezinde (KADİM) eğitim gören orta ve lise öğrencileri ile sohbet eden Başkan Kocaman, öğrencilerin istek ve taleplerini dinlerken, hayallerine sonuna kadar destek vereceklerini belirtti. Kocaman “Hayat içerisinde rekabetinizde İngilizce önemli bir yer tutmaktadır. Sizlerin daha geniş ufuklara ulaşmanız için yabancı diliniz olmalıdır” dedi.

 

HER ZAMAN SİZLERİN YANINDAYIZ

“ Sizlerin hayatına katkı vermek bizler için çok önemlidir” diyen Başkan Kocaman “Geleceğimiz Kartepesini sizler inşa edeceksiniz. Genç kardeşlerim  ile her zaman bir araya geliyorum. Kartepemizde bulunan bütün çocuklarımızın iş dünyasında başarılı olmasını istiyorum. Bizlerin bulunduğu makamlar emanettir. Sizlere teslim edeceğiz. Donanımlı olarak  gelmeniz bizlerin en büyük arzusudur. Sizlere sonuna kadar destek vermeye hazırım” açıklamasında bulundu.

 

SİZİN FİKİRLERİNİZ ÇOK ÖNEMLİDİR

Başkan Kocaman “Sizlerle bir araya gelerek neler yapılmasını istediğinizi öğreniyorum. Gençlerimizin istek ve taleplerini dinliyorum. Sizlerin yaşındayken belediye başkanı ile karşılaşmadım.. Şimdi ben sizlere soruyorum. Neye ihtiyacınız vardır? İngilizce bilen sayısının az olduğunu gördüm ve bundan hareketle Kartepemizin geleceği için bu merkezi hayata geçirdik. Hayata dair düşüncelerinizi bilmek istiyorum. Sizin fikirleriniz bizler için  çok önemlidir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı