Başkan Öztürk MHP İlçe Teşkilatına çalışmalarını anlattı

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi Yahyalı İlçe Teşkilatı'nın aylık olağan toplantısına katıldı.

 

Başkan Öztürk toplantıda Yahyalı Belediyesi’nin 2022 yılında yapacağı ve 2021 yılında yapmış olduğu projeleri sunum eşliğinde anlattı.

 

Toplantı sonrası Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı'na hitap eden Başkan Esat Öztürk; “ Bu ilçe, bu il, bu ülke bizim. Bu ülkede ve gönül coğrafyamızda yaşayan insanların bu ittifaka ihtiyaçları var.  Yahyalı’da biz, birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Nasıl Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Devlet Bahçeli bu ülkenin kıymetini bilerek Ankara’da bir araya geliyorsa bizde burada bir araya geliyoruz. Rabbim bu birlikteliği bozmasın. Biz onları örnek almalıyız. Ufak tefek sıkıntılara takılmamalıyız. Bizim yapacağımız çok daha büyük işler var. Ukrayna’da çıkan savaş bize ele ele kol kola olmanın önemini bir kez daha gösterdi. Bereketli bir ittifakımız var.  Ben Nebi Başkanımıza ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Birlikte uyum içinde bu ilçe için bu ülke için mücadele ediyoruz. Mübarek üç aylar içerisinde bir kez daha dua ediyoruz. Rabbim birliğimizi kıyamete kadar sürdürsün.” Diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı