Başkan Özyiğit Sporcu Ordusunu Kuruyor

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, belediye ana hizmetleri, sosyal belediyecilik, eğitim seferberliği derken şimdi de sporcu ordusunu kurma hazırlığına başladı.

Başkan Özyiğit, Yenişehir belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren tüm spor branşlarını da, yeni kurulan Yenişehir Gençlik Kulübü çatısı altında topladı.

MERSİN İDMAN YURDU’NUN ESKİ ŞÖHRET

İSİMLERİNDEN KALECİ İBRAHİM ÖNENÇ’E GÖREV

Başkan Özyiğit, önem verdiği sporcu ordusunun başına, Mersin İdman Yurdunda 10 yıl kalecilik, süper ligde de birçok ünlü teknik direktörün yardımcılığını yapan Kaptan İbrahim’i getirdi.

Kaptan İbrahim , kendisiyle ve Yenişehir sporu ile ilgili gelişmeleri Sonses.tv’den A.Vahap Şehitoğlu’na anlattı.

Kaptan İbrahim, Yenişehir Kulübü ve belediyenin tüm spor tesislerin sevk ve idaresinde görev yapacak. Kaptan İbrahim, Başkan Özyiğit’in sporcu ve spora verdiği değeri ve spora olan aşkını gördüğü ve bildiği için verilen görevi severek ve benimseyerek üstlendiğini söyledi.

‘Abdullah Başkanımın bu denli sporu sevmesi, gönül vermesi, benim görev yapma şevkime tavan yaptırdı’ diyen Kaptan İbrahim, kendisinin tüm spor branşlarının başına getirildiğini ayrıca belediyenin spor tesislerinden de sorumlu olacağını söyledi.

Kaptan İbrahim, ‘Başkanımla birlikte, alt yapısı ve tesisleriyle Yenişehir’de her dalda sporu zirveye taşıyacağız’ dedi.

Mersin İdman Yurdu eski kalecisi ve Kaptanı İbrahim  Önenç’in  Yenişehir sporunun yönetiminde önemli görev üstlenmesi, Mersin spor camiasında da olumlu karşılandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir