Bayar: ‘Milletin mutfağı yanıyor, arabası satılıyor’

Doğru Parti Mersin İl Başkanı Muhsin Bayar, zam ve enflasyonun altında ezilen halkın çok perişan olduğunu belirtti.

Doğru Parti İl Başkanı Muhsin Bayar, zam ve enflasyonun altında ezilen halkın artık çok perişan olduğunu vurguladı.

Başkan Bayar, İki gün önce atadıkları Tarsus İlçe yöneticilerinin il yönetimini ziyaretinde, bir konuşma yaparak partilerinin giderek büyüdüğünü söyledi.

Bayar Doğru Partinin, ülkeyi cehenneme çevirerek yaşanmaz hale getiren AK Parti karşısında güçlü ve doğru muhalefet yaparak halkın teveccühünü kazandıklarına işaret etti.

Bayar, halkın çektiği sıkıntılar karşısında: “ AK Parti ve tek adam iktidarı ülkeyi, insanları, orta ve dar gelirlileri, esnaf, işçi ve memuru, hattı iş adamlarını dahi görmezden gelerek herkesi geçim ateşinin içine attı. Enflasyon, elektrik, doğal gaz, akaryakıt, tüketim mallarına yapılan astronomik zamlar herkesin belini büktü. Milletin Mutfağı yanıyor. Herkes ayakta durmak, benzin parası vermemek için arabasını satıyor” dedi.

Bayar yeni atadıkları Tarsus ilçe başkanı Tevfik Fikret Meray ve arkadaşlarına teşekkür ederek, halkın arasında birebir çalışmalarını, partinin mesajlarını iletmelerini istedi.

Doğru Parti, Mersin’de: Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke, Anamur ve Mut ilçelerinden sonra Tarsus ilçesinde de örgütlenmesini tamamladı.