Belediyespor’a CHP’den hayırlı olsun ziyareti

CHP Gemlik İlçe Başkanı Şükrü Aksu ve yönetim kurulu üyeleri, olağan kongrede güven tazeleyen Gemlik Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Durmuş Uslu’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

Gemlik Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün 6. Olağan Kongresi’nde Durmuş Uslu yeniden başkan seçilmişti. CHP Gemlik ilçe yönetimi, Başkan Uslu’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Belediyespor yönetimini başarılı çalışmalarından dolayı kutlayan CHP Gemlik İlçe Başkanı Şükrü Aksu, “Kulübümüz, önemli bir görev üstlenmiş bulunuyor. Gençlerimizi spor yapmaya teşvik eden Gemlik Belediyespor, böylece onların sokaklarda, zararlı alışkanlıklardan ve kötü çevreden uzak durarak sağlıklı ve başarılı bireyler olmasını sağlıyor. Yüzlerce sporcusuyla ilçemizi temsil eden kulübümüzü ve sporcularımızı kutluyorum. Durmuş Uslu ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum” dedi.

 

“Sporcularımız bayrağımızı dünyanın her yerinde dalgalandırıyor”

Ziyaretten dolayı CHP Gemlik İlçe Yönetimi’ne teşekkür eden Belediyespor Kulübü Başkanı Durmuş Uslu da, amaçlarının kulübü daha ileri noktaya taşıyarak gençlere ve Gemlik’e hizmet etmek olduğunu söyledi. Uslu şöyle konuştu: “Kulübümüz futbol, güreş, yüzme, judo, atletizm ve satranç gibi pek çok branşta sporcu yetiştiriyor. Kulübümüzde spora başlayıp profesyonel olarak kariyerine devam eden gençlerimiz var. Semanur Erdoğan gibi Avrupa Şampiyonu sporcularımız var. Sporcularımız gerek Türkiye’de gerek yarışmalara katıldıkları ülkelerde ilçemizi ve ülkemizi temsil ederek bayrağımızı dalgalandırıyorlar. Gemlik Belediye Başkanımız Mehmet Uğur Sertaslan’ın da desteğiyle, yönetim kurulu üyelerimiz, antrenörlerimiz ve sporcularımız ile birlikte kulübümüzü daha iyi noktalara taşıyacağız. Önemli sporcular yetiştirmiş başarılı bir kulüp olmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı