Bien, inovatif ürünlerinin teknik eğitimi için tesisatçılarla bir araya geliyor

Bien, Ar-Ge ekipleri tarafından geliştirilen inovatif ürünlerinin kurulumuna yönelik Türkiye’nin dört bir yanında eğitim çalışmalarına devam ediyor. Şubat ayı boyunca üç ilde gerçekleşecek eğitimlere yaklaşık 250 tesisatçı katılım sağlayacak. 

 

 

İleri teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarıyla öne çıkan Bien, sektörün en iyi gömme rezervuar sistemini ve inovatif banyo ürünlerini tesisatçılarla buluşturmaya devam ediyor. Bien Banyo’nun 2021 yılında başlattığı tesisatçı eğitimleri ile bugüne kadar İstanbul, Bursa, Ankara, Trabzon ve Samsun’da toplam 400 kişiye ulaşıldı. 2022 yılında ilk durak ise Eskişehir oldu. Katılımcılara Bien markasıyla ilgili bilgi verilirken, Bien Banyo A.Ş. yöneticileri tarafından ürün gamında yer alan farklı özellikteki ürünlerin üstün yönleri de tesisatçılarla paylaşıldı. İnteraktif ortamda gerçekleşen eğitimin sonunda ise katılımcılar arasında çekilişle sürpriz hediyeler dağıtıldı. 

 

Bien ile Tesisatçılar Buluşmaları, 18 Şubat tarihinde İzmir ve 24 Şubat tarihinde de Çorum’da devam edecek. Şubat ayı boyunca yapılacak 3 eğitimde toplam 250 katılımcıya ulaşılması bekleniyor. Mart ayında da devam edecek olan eğitimler kapsamında Bien yöneticileri sırasıyla Denizli, Bodrum, İskenderun ve Mersin’deki tesisat ustalarıyla bir araya gelecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı