Dedeman’da İki Üst Düzey Atama

Dedeman Hotels & Resorts International bünyesinde yer alan Dedeman Konya Hotel & Convention Center ve Kazakistan’da bulunan Dedeman Öskemen’e yeni Genel Müdür atamaları gerçekleştirildi. Sektörde uzun yıllara yayılan tecrübeleri ile Fatih İşkin Dedeman Konya Hotel & Convention Center’ın, Mustafa Çelik ise Dedeman Öskemen’in Genel Müdürü oldu.

 

Fatih İşkin, Dedeman Konya Hotel & Convention Center Genel Müdürü oldu

Eğitimini Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Turizm Otelcilik İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinde tamamlayan Fatih İşkin, turizm sektöründeki profesyonel iş hayatına 2002 yılında Hilton Konya’da başladı. Ardından, Rixos Hotel Konya’da çalışan İşkin, 2008 yılında Dedeman Ailesi’ne katıldı.

 

İlk olarak Dedeman Konya Hotel & Convention Center’da Satış Yetkilisi olarak çalışmaya başlayan İşkin, sonrasında Dedeman Gaziantep Satış Müdürlüğü görevine getirildi. Fatih İşkin; 2011 yılında Dedeman Rize, 2011-2014 yılları arasında Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center ve 2014-2015 yılları arasında Dedeman Konya Hotel & Convention Center Genel Müdürlüğü görevlerini yürüttü.   

 

2016 yılından bu yana Kazakistan’da Dedeman Öskemen’in Genel Müdürü olarak çalışmalarını yürüten, iyi derecede İngilizce ve Rusça bilen İşkin, 01.12.2021 tarihi itibariyle “Dedeman Konya Hotel & Convention Center Genel Müdürü’’ oldu. 

 

Dedeman Öskemen Tavros Genel Müdürlüğü’ne yeni isim 

Çukurova Üniversitesi Otelcilik Yönetimi bölümünden mezun olan Mustafa Çelik,  profesyonel iş hayatına 1998 yılında Merit Hotel Mersin’de Ön Büro departmanında başladı.   Ardından Club Hotel Sera Ön Büro Müdür Yardımcısı olan Çelik, Le Jarden Hotel ve Dedeman Antalya’da Gece Müdürü, Pegasos World Hotel’de Odalar Bölüm Müdürü, Rixos Astana Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü ve Taşkent Radisson Blu Hotel Genel Müdürü olarak görev yaptı. Mustafa Çelik, 2017 yılında Rusya Krasnoyarsk Novotel & İbis Hotel Genel Müdürlüğü görevini üstlendi.

 

Sektörde 12 yılı aşkın süredir edindiği tecrübeyi Dedeman markasıyla buluşturan Mustafa Çelik, 18.11.2021 tarihi itibariyle “Dedeman Öskemen Genel Müdürü” olarak atandı. 2011 yılında Cornell Üniversitesi Turizm Master programını tamamlayan, İngilizce, Almanca ve Rusça bilen Çelik, Türk Kazak İşadamları Derneği (TÜKİB) üyesidir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı