Demokrat Parti’den Erdal’a ziyaret

Demokrat Parti Mersin İl Başkan Yardımcıları Murat Kılıç, Yunus Karamanoğulları ile DP Yenişehir İlçe Başkan Yardımcısı Tuğçe Kuvat, SEBA Yönetim Kurulu Başkanı tanınan iş adamı Sedat Erdal’ı iş yerinde ziyaret ettiler. Başarılı iş adamı Sedat Erdal, ziyaretten dolayı memnun olduklarını belirterek, ziyaret için kendilerine teşekkür etti.

Edinilen bilgilere göre Mersin’in tanınan iş adamlarından olan ve çok sayıda kişiyi şirketlerinde istihdam eden Sedat Erdal’a DP Mersin İl teşkilatından anlamlı ziyaret gerçekleştirildi.
Demokrat Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Murat Kılıç ve sosyal medyadan sorumlu il Başkan yardımcısı Yunus Karamanoğulları ile DP Yenişehir İlçe Başkan Yardımcısı Tuğçe Kuvat, SEBA Yönetim Kurulu Başkanı tanınan iş adamı Sedat Erdal’ı iş yerinde ziyaret ettiler.
İnşaat, tarım ve gayrimenkul başta olmak üzere birçok alanda faaliyet sürdüren SEBA adlı şirketin yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Sedat Erdal, DP’li yetkililerin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı memnun olduklarını belirterek, şöyle konuştu;” DP’li başkan yardımcılarımızın bizleri ziyaret etmesi bizleri onure etmiştir. Bu anlamlı ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizler de iş insanları olarak Mersin’in ve ülkenin kalkınması için yoğun bir mücadele ediyoruz. Bu ziyarette ülkemizdeki ve kentimizdeki gelişmeleri konuştuk. Sayın başkanların ziyaretleri bizleri onure etmiştir. Bizler de kendilerine değer veriyoruz. Ve onlar için elimizden ne gelirse yardımcı olmaya hazırız. DP’nin geçtiğimiz hafta Ankara’da 14. Olağan kongresi olmuştu. Bu kongrenin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sayın başkan yardımcılarımıza da başarılar diliyorum. “