Diş Tedavi Merkezi Miamer açıldı

Mersin’de diş tedavi merkezlerine yeni bir boyut kazandırmak amacıyla kurulan Miamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği törenle hizmete girdi.

Açılışa Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin eski Milletvekili Hacı Özkan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meclis Başkanı Hamit İzol ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Diş Hekimleri Güven Doğan ve Beyza İffet Doğan tarafından açılan Ağız ve Diş Sağlığı merkezinin açılış töreninde yoğun katılım gözlerden kaçmadı. Merkezle ilgili olarak açıklama yapan Diş Hekimi Beyza İffet Doğan, şu bilgileri verdi: “Miamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, konforlu tedavi yöntemleriyle hastalarına stressiz ve rahat bir deneyim sunmaktadır.

Sıcak bir gülümseme, içten bir tebessüm… Hayatın en güzel anlarını yaşarken, sağlıklı ve güzel bir gülümsemeye sahip olmak, kendinizi ve çevrenizdekileri mutlu etmenin en etkili yoludur. Miamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, bu önemli deneyimi sizin için unutulmaz kılmak amacıyla varız!
Ekip olarak, ağız ve diş sağlığının hayat kalitesini artıran kilit bir unsur olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple, deneyimli ve uzman bir kadro ile donanımlı bir ortamda sizlere hizmet sunuyoruz. Sağlık ve estetiği bir arada tutarak, size özgü çözümlerle gülüşlerinizi parlaklaştırıyoruz.

Miamer’de hizmet anlayışımızın temel taşı sizlersiniz. Tedavi sürecinizde, endişelerinizi ve isteklerinizi dikkate alıyor, size özel bir tedavi planı oluşturuyoruz. Yüksek standartlarda ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış polikliniklerimizde, sizleri rahatlıkla ağırlıyor, güvenli bir ortamda tedavi ediyoruz.
Her yaşa uygun tedavi seçeneklerimizle, çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin sağlıklı gülüşlere sahip olmasını hedefliyoruz. Miamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesi olarak, sizleri en güzel gülüşlerinizle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.”