Emirates, Tatil Sezonunda Seyşeller’e Günlük Sefer Sayısını İkiye Çıkarıyor

Emirates, yoğun tatil sezonu boyunca piyasa talebini karşılamak için 24 Aralık 2021'den 9 Ocak 2022'ye kadar Seyşeller'e günlük sefer sayısını ikiye çıkaracağını duyurdu. * Ek seferler yolculara daha fazla seyahat seçeneği, esneklik ve ada ülkesine gelişmiş bağlantı* imkânı sunacak.

Emirates halihazırda Boeing 777-300ER uçağıyla Seyşeller'e günde bir uçuş gerçekleştiriyor. İkinci günlük sefer bu kış tatilinde Hint Okyanusu'nun popüler uçuş noktasına turizmi artıracak.

Emirates'in Dubai'den Mahe'ye EK707 sefer sayısıyla gerçekleştireceği ek uçuş, Dubai'den 10:20'de kalkarak Mahe'ye yerel saatle 14:55'te inecek. Emirates'in Mahe'den Dubai'ye EK706 sefer sayaısıyla gerçekleştireceği ek uçuş ise, Mahe'den 08:35'te kalkarak Dubai'ye yerel saatle 13:10'da varış yapacak.

Emirates, 10 Ocak 2022'den itibaren ülkeye Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri günde iki sefer olmak üzere haftada toplamda 10 sefer gerçekleştirecek. Biletler emirates, Emirates Satış Ofisi veya seyahat acenteleri üzerinden satın alınabilir.

Emirates bu yılın başında Expo 2020'de Seyşeller Turizm Kurulu ile bir Mutabakat Anlaşması imzalayarak Seyşeller'e taahhüdünü yenilemişti. Şirketin ada ülkesine olan hizmetlerini bir kez daha teyit eden bu anlaşma, ülkede ticareti ve turizmi desteklemeye yönelik çeşitli girişimleri özetliyor.

Emirates, Dubai üzerinden global ağındaki 120'den fazla noktaya operasyonlarını güvenli bir şekilde yeniden başlattı. Şirket, seyahatin her aşamasında aldığı kapsamlı sağlık ve güvenlik tedbirleri, Dubai Havalimanı'nda temassız teknoloji uygulaması, cömert ve esnek rezervasyon politikaları ve Covid-19 tıbbi  sağlık sigortasını da içeren yenilikçi ürün ve hizmetleriyle sektöre liderlik etmeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı