Emlak sektörünün öncüleri bir arada

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) 22 Şubat 2022 tarihinde “Emlak Sektörünün Öncüleri” sloganı ile 5. Büyük buluşmasını gerçekleştirdi.

 

 Wyndham Grand İstanbul Kalamış’da gerçekleştirilen ve 22 il teşkilatının yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden 400’e yakın gayrimenkul profesyonelin katılımıyla gerçekleşen buluşmaya birçok konuk da katıldı.

 

1000 Üyeyi Aştı

 TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede “TÜGEM, Emlak Danışmanlığı mesleğine değer katan, gelişim ve eğitim odaklı vizyoner girişimcilerin bir araya geldiği bir en önemli sivil toplum kuruluşu oldu. Derneğimiz 1000’i aşkın üyesi ve 22 il teşkilatı ile vizyoner girişimcileri bir araya getirmeye devam ediyor” dedi. Hakan Akdoğan konuşmasında, TÜGEM’in 2022 yılı hedeflerini, büyüme stratejilerini ve yeni projelerini paylaştı.

 

 Kurucu Başkan İTO’ya Adaylığı Açıkladı

Kurucu Başkan Hakan Akdoğan yaptığı konuşmada “Markalarımız kişisel tercihlerimiz fakat mesleğimiz ortak değerimizdir. Mesleğimize sahip çıkmak ve değerini artırmak hepimizin en önemli görevidir. Bu çerçevede ben de yaptığım istişareler ve dernek kurullarımızın oy birliği ile, Kasım ayında yapılması planlanan İTO seçimlerinde, 21 numaralı Gayrimenkul Hizmetleri Komitesine Başkan adaylığımı huzurlarınızda açıklıyorum” dedi

 

 MLS Türkiye Lansmanı Yapıldı

 5. Büyük buluşmada TÜGEM İş Geliştirme Komitesi Başkanı Zühtü Eşiyok tarafından MLS Türkiye projesinin de lansmanı yapıldı. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Eşiyok “TÜGEM üyeleri arasında yetkilendirme sözleşmeli portföylerin paylaşılabileceği, üyelerin ve portföylerin konumlarının görülebileceği, taleplerin eşleştirilebileceği kapalı devre Mülk Listeleme Servisimizi üyelerimin kullanımına 1 Nisan itibarı ile açıyoruz. Bu altyapı ile TÜGEM üyeleri tüm dokümanlara ve içeriklerimize ulaşabilecek, hizmet ortaklıkları yapabilecekler” dedi.

 

 Buluşmada ayrıca teşkilatlanma, üye ilişkileri, ticari network, eğitim, dış ilişkiler ve sosyal sorumluluk komite başkanları da söz alarak yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı