Emre Kaya Bu Kez Podyumun Tozunu Attı

Sadece besteleri ve müziği ile değil benzersiz yorumuyla sahnelerde adeta fırtına gibi esen ünlü sanatçı Emre Kaya, bu kez podyumda boy gösterdi. Başarılı sunumunun yanı sıra bir de verdiği mini konser ile defileye renk katan sempatik sanatçı, mankenlikte de rüştünü ispatlarken, bol bol alkış aldı.

 

Modanın bir etekle gömleği kombinlemekten çoktan uzaklaştığı günümüzde,  moda dünyasına sayısız yeniliklerle giriş yapan KayaDova’nın, Fashion Week Ankara’da düzenlediği muhteşem defileye Emre Kaya podyum performansı ve sesledirdiği eserlerdeki eşsiz yorumuyla imzasını attı.

 

Erkek ve kadın giyiminde tamamı tasarım ürünlerden oluşan  defilede adeta göz kamaştıran kostümlerden birini üzerine giyerek podyuma çıkan Emre Kaya, bu alandaki performansı ile de göz doldurdu. 

 

Avant-garde tarzı  ile podyuma çıkan sempatik sanatçı,  siyah bol kesim bir pod şort uzerine hafif slim bir ceket ile alışılmışın  dışında bir duruş sergiledi. 

 

Emre Kaya,  kostümlerin yanı sıra mücevherde de oldukça iddialı olan KayaDova imzalı bileklikle tarzını tamamladı. 

 

Düzenli spor yapması sayesinde sahip olduğu  düzgün fiziği ile profesyonel mankenleri aratmayan Emre Kaya, dakikalarca alkışlandı.

 

Son şarkısı “Tebessüm” ile kırdığı dinlenme rekorlarının ardından yıl başında piyasaya çıkacak olan ve arabesk şarkılardan oluşan “Usta Şarkıar” albümüyle gündemdeki yerini koruyan Emre Kaya, podyum performansının ardından unutulmaz bir müzik ziyafeti de çekti..

 

 Birçok projede müzik direktörü olarak da başarılı projelere imza atan, söz yazarlığı ile birbirinden güzel aşk şarkılarıyla yüreklere dokunan, eşsiz yorumuyla dinleyenleri adeta mest eden, bunun yanı sıra  klarnet, gitar ve saz çalan başarılı sanatçı, bir koltukça taşıdığı bunca hünere bir de mankenliği dahil etti.

 

Konserlerinde sahne performansı kadar kostümlerine gösterdiği  özenle dikkatleri üzerine çeken Emre Kaya’nın, bu kostümlerinin önemli bir bölümünde de KayaDova imzasının yer aldığı öğrenildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı