Emre Kaya, Yeni Yılda Karabük’te Sahne Alıyor

Yeni yıl için geriye sayım başlarken, ünlülerin de nerede sahneye çıkacakları netlik kazandı. Besteleri, yorumu, bitmeyen enerjisiyle adeta devleştiği sahne performansıyla en çok tercih edilen isimler arasında yer alan sanatçı Emre Kaya da yeni yıl programı için Karabük’te karar kıldı. 
 
Yeni yıl konseri için çok sayıda teklif alan Kaya, gençlerin ağırlıkta olacağı sahnede olmayı tercih etti. Sempatik sanatçı, yeni yılda Batı Karadeniz'in şirin kenti Karabük'ün en gözde mekanı Henry Jones sahnesinde olacak. Ünlü sanatçı, en güzel besteleri, en sevilen şarkıları ve yıllar geçse de dillerden düşmeyen arabesk eserlerden oluşan repertuarı ile hayranlarına hayatları boyunca unutamayacakları yeni yıl yaşatacak.
 
Yaz boyunca verdiği konserlerle gündemdeki yerini koruyan, en son eseri “Tebessüm” ile dinlenme rekorları kıran ve yeni projesi arabesk albümle en çok konuşulan sanatçı olan Emre Kaya’nın programını izleyecek olan sevenleri onu yakından görme ve fotoğraf çektirme imkanı da bulacak.
 
Kıpır kıpır eserleriyle izleyenlerini coşturacak olan Emre Kaya, birbirinden romantik şarkılarıyla da kalplere dokunup, adeta ruhlarına hitap edecek. 
 
Orhan Gencebay, Kibariye, İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses, Yıldız Tilbe ve Hakan Altun gibi arabesk müziğin duayenlerinin besteleyip seslendirdiği eserlerden oluşacak “Usta Şarkılar” adlı albümünü yeni yılda piyasaya çıkacak olan Emre Kaya, konserinde bu projesinde yer alan eserleri de seslendirecek.
 
Yeni yıl konser  biletlerinin biletix tarafından satışa sunulduğu Emre Kaya’nın sevenleri, seslendirdiği her şarkıya kendine has yorumunu da katan ünlü sanatçının arabesk eserlerini canlı canlı ilk kez dinleme ayrıcalığına da sahip olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı