Engelsiz mikrofon ödüllerinin 4.’sü düzenleniyor

Bağcılar Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Türkiye’nin en iyi radyo, radyocu ve radyo programlarının belirlendiği “Engelsiz Mikrofon” yarışmasının bu yıl 4.’sü düzenleniyor. İnternet üzerinden herkese açık olan yarışmada en çok oy alanların ödülleri 10 Şubat’ta gerçekleşecek görkemli bir törenle verilecek.

Yılın en başarılı radyoları, radyo programları ve programcılarını ödüllendirmek amacıyla Bağcılar Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri’nin bu sene 4.’sü düzenleniyor. İnternet üzerinden herkese açık olan yarışmaya katılmak isteyenler, 2 Şubat’a kadar ‘engelsizmikrofon.org’ internet sitesi üzerinden oy kullanabilecek. Radyo dinleyicilerinin 20 kategoride ilk 3’e giren isimleri ise Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda kurulacak şeffaf sandıklarda da engelliler tarafından oylanarak ödül alacak isim belirlenecek.

En iyiler ödüllendirilecek

Radyocuların önemli bir görevi yerine getirdiğini söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, bütün adaylara başarılar diledi. Oylama sonucunda “En iyi radyo” ve “En iyi radyocu” başta olmak üzere 20 kategoride başarılı olan isimlere ödülleri 10 Şubat 2022 tarihinde sanat, siyaset, iş ve medya dünyasından önemli isimlerin katılacağı törende verilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı