Görüntülü Görüşme İle Kur Korumalı Mevduat Hesabı Açma Kolaylığı Cebimdeki Danışman İle ING’de

ING Türkiye, müşterilerine ING Mobil’de yer alan Cebimdeki Danışman üzerinden görüntülü görüşme yaparak Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açma kolaylığı sunuyor. ING’liler canlı bir danışman yardımı ile sorularına detaylı yanıtlar alabiliyor ve evlerinin konforunda hesap açma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. 0 stopaj oranlı Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı kapsamında ING’liler, mevcut TL birikimleri ve dövizden TL’ye dönüştürecekleri birikimleri ile hesap açabiliyor ve mevduatlarına 17 faiz kazanma fırsatından yararlanabiliyor. ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı “Cebimdeki Danışman üzerinden sunduğumuz bu hizmet ile müşterilerimize hem zahmetsiz ve kolay bankacılık deneyimi sağlıyoruz hem de kurdaki değişimlerden etkilenmeden birikimlerini değerlendirme fırsatı sunuyoruz” dedi.

 

Müşterilerinin iş ve özel yaşamlarında her zaman bir adım önde olmalarını mümkün kılmayı hedefleyen ING Türkiye, müşterilerine şubeye gitmeden, ING Mobil’de yer alan Cebimdeki Danışman üzerinden uzmanlarla görüntülü görüşme yaparak Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açma kolaylığı sunuyor. Böylelikle ING müşterileri, bu ürün hakkında canlı bir danışman yardımı ile sorularına detaylı yanıtlar alabiliyor ve evlerinin konforunda hesap açma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. 0 stopaj avantajıyla ve en az 5000 TL ile açılabilen Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı ile ING’liler, döviz kurundaki değişimlerden etkilenmeden birikimlerini değerlendirerek mevduatlarına faiz kazanabiliyor. ING müşterisi olmayanlar da ING Mobil’de yer alan ING'li Ol özelliği ile diledikleri yer ve zamanda ING müşterisi olabiliyor ve Cebimdeki Danışman aracılığı ile Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açabiliyor.  ING’liler, Cebimdeki Danışman ile ING Mobil’den bir uzmana hafta içi 07:30-20:00 saatleri arasında canlı olarak bağlanabiliyor. ING’nin Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı kapsamında müşteriler hem mevcut TL birikimleri hem de dövizden TL’ye dönüştürecekleri birikimleri ile hesap açabiliyor ve mevduatlarına 17 faiz kazanma fırsatından yararlanabiliyor. 

 

Ozan Kırmızı: Müşterilerimize esnek, zaman kazandıran ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. 

Dijitalleşmeyi stratejilerinin merkezine aldıklarını belirten ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı “Türkiye’nin lider dijital kurumu olma hedefiyle ilerleyen ING olarak, müşterilerimize esnek, zaman kazandıran, yenilikçi çözümler sunmak için dijital kanallarımıza yatırım yapıyoruz. Dijitale insan dokunuşu getirerek hayata geçirdiğimiz Cebimdeki Danışman ile ING müşterileri, ING Mobil üzerinden uzmanlarla görüntülü görüşme yaparak, yatırım, birikim, sigorta ve kredi ile ilgili konularda bilgi alabiliyor ve işlem yapabiliyor. Kur Korumalı Mevduat Hesabı, teknik özellikleri sebebiyle görece daha karmaşık bir ürün. Bu nedenle, müşterilerimizin bu ürün hakkında sorularına canlı bir danışman aracılığı ile detaylı cevaplar alabilmesi ve evlerinin konforunda işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Cebimdeki Danışman hizmet kapsamına Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı’nı da ekledik. Böylelikle, müşterilerimize hem zahmetsiz ve kolay bankacılık deneyimi sağlıyoruz hem de kurdaki değişimlerden etkilenmeden birikimlerini değerlendirme fırsatı sunuyoruz. Finansal olarak müşterilerimizi desteklemeye ve dijital gücümüzle alışılagelmiş kalıpları esneterek onların hayatına uyan çözümler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı