Hasta ve Yaşlı Ziyaretleriyle Gönüllere Dokunuluyor

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, kentin ulu çınarlarını evlerinde ziyaret ederek büyüklerinin hayır dualarını almaya devam ediyor.

 

Başiskeleli hemşehrileriyle 7’den 77’ye herkes ve her kesim ile her fırsatta ve her ortamda bir araya gelen Başkan M. Yasin Özlü, hasta ve yaşlı ziyaretleriyle de büyüklerinin hal ve hatırlarını soruyor, onların ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu kapsamda Başkan Özlü, son olarak Serdar Mahallesi’nde ikamet eden Osman Zenbil ve Hüsamettin Varol büyüklerine misafir oldu. Ziyaretlerde Başkan Özlü’ye AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral da eşlik etti.

 

Ziyaretlerde ilçenin ulu çınarlarının hal ve hatırını soran, herhangi bir ihtiyaç ve taleplerinin olup olmadığını birinci ağızdan dinleyen Başkan Özlü, büyüklerinin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda ekibine hemen talimatlarda bulundu.

 

KENTİN KANAAT ÖNDERLERİYLE İSTİŞARE

Başiskele’yi gelecek nesillere en güzel haliyle miras olarak bırakabilmek için her yaştan hemşehrisinin görüş ve fikirlerini alan Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, kentin kanaat önderleriyle de istişarelerini sürdürüyor. İlçede yaşayan büyüklerini baş tacı olarak gören Başkan Özlü, Seymen Mahallesi’nde cami çıkışı karşılaştığı büyükleriyle sohbet etti. Büyüklerinin hal ve hatırlarını sorarak gönüllere dokunan Başkan Özlü, “Katılımcı Belediyecilik” anlayışıyla onların bilgi ve deneyimlerinden de faydalandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı