Hepsiburada’nın ‘Büyük Ödülü’ BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin ‘Efsane Kazananı’ belli oldu

Tüm Türkiye’nin sabırsızlıkla beklediği Hepsiburada efsanesi ‘Efsane Kasım’da Hepsiburada’dan alışveriş yapanlar kazanırken, bu yılın ‘Efsane Kazanan’ı da açıklandı. Yapılan çekiliş sonucu Zeynep Yılmaz, Hepsiburada’nın bu yılki Efsane Macera Büyük İkramiye ödülü 2021 model BMW 218i Coupe’nin yeni sahibi oldu…

 

Türkiye’nin Hepsiburada’sının 6 yıl önce bir ilk olarak başlattığı ve artık gelenekselleşen ‘Efsane Kasım’ının bu yılki özel hediyesi sahibine ulaştı. Efsane Macera oyunu ile anahtar toplayan talihlilerin katılımıyla gerçekleşen Büyük İkramiye Ödülü’nü kazanan Zeynep Yılmaz oldu.

 

 Hepsiburada’nın ‘Efsane Kasım’ dahilinde uyguladığı sürprizlerden biri olan ‘Efsane Macera’ kampanyası kapsamında, 04.11.2021 ve 10.11.2021 boyunca ‘5 ve üzeri anahtar’ toplayan kullanıcılar, 11.11.2021 tarihinde Efsane Macera sayfasındaki ‘Büyük Ödül’ çekilişine girmeye hak kazandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ve D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş.'nin katılımıyla, bu hak sahipleri arasında düzenlenen çekiliş sonuçlandı ve bu yılki ‘Efsane Kasım’ın ‘Büyük Ödül’ü sahibini buldu. Hepsiburada efsanesi ‘Efsane Kasım’da alışveriş yaparken hem de katıldığı ‘Büyük Ödül’ çekilişinde kazanan ‘Efsane Macera Büyük İkramiye Talihlisi’ Zeynep Yılmaz, 2021 model BMW 218i Coupe’sinin anahtarlarını, Hepsiburada Kategori Direktörü Yalkın Tütüncüoğlu’ndan 10 Aralık’ta teslim aldı.

 

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, Zeynep Yılmaz’ın kazandığı ‘Büyük Ödülü’ BMW 218i Coupe ile bu ‘Efsane Kasım’ı da ‘unutulmazlar’ arasına yazdırdı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı