Heyecanla beklenen PSM Loves Summer’da sahne alacak yeni isimler açıklandı

Zorlu PSM, 2022 yazına damga vuracak PSM Loves Summer konser serisine yeni isimler eklemeye devam ediyor. Arctic Monkeys, Placebo, Alt-J ve DIIV gibi isimlerin açıklandığı Zorlu PSM'nin ilk yaz konser serisi PSM Loves Summer’da Warpaint, Chef Faker ve Half Moon Run da sahne alacak. Biletler 22 Aralık’ta passo.com.tr’de satışta olacak.

 

Los Angeleslı indie rock grubu Warpaint yazın ilk gününde Zorlu PSM sahnesinde olacak

 

Art rock, dream pop ve psychedelic rock türlerinde büyüleyici tınılara imza atan Los Angeleslı indie rock grubu Warpaint PSM Loves Summer kapsamında 1 Haziran 2022’de Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde dinleyicilerine eşsiz bir konser vermeye hazırlanıyor. Warpaint, Avrupa turnesi ile yaz ayının ilk gününde İstanbul’da olacak. Beş yılın ardından kısa süre önce, kusursuz olarak görülen 'Lilys'i yayınladılar. 2010'da kurulan grup büyük övgüler alan ilk albümü 'The Fool' ile küresel sahneye çıktı ve beklentilerin üstüne çıkarak kült olarak nitelendirildi. Grup ayrıca 2014'te 'Warpaint', 2016'da ise 'Heads Up' olmak albümlerini yayınladı. 

 

Chet Faker yeni şarkılarıyla terapi etkisi yaratacak

 

Electronica türünün önemli sanatçılarından biri kabul edilen Chet Faker, downtempo, soul ve dub-step tabanlı bestelerini kendine has etkileyici vokali ile sunuyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de özgün bir hayran kitlesine sahip olan Faker, 2014 yılında ilk albümü Built On Glass'ı kaydetti, albümün öncesinde çok sayıda single ve kısa kayıtlar yayınladı. "Rolling Stone Dergisi" tarafından 2013 yılında "En İyi Bağımsız Sanatçı" seçilen Chet Faker, PSM Loves Summer kapsamında 21 Haziran 2022’de Zorlu PSM Turkcell sahnesinde dinleyicileriyle buluşacak.

 

Half Moon Run izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak

 

Quebec merkezli Kanadalı indie rock grubu Half Moon Run, yoğun ve katmanlı perküsyon kullanımı, güçlü vokalleri ve zengin armonileri ile PSM Loves Summer kapsamında 22 Haziran 2022’de Zorlu PSM 100 Studio sahnesinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Canlı performanslar sırasında grup üyelerinin birden fazla enstrüman çalmasıyla bilinen Half Moon Run, 27 Mart 2012'de çıkardıkları ilk albümleri ‘Dark Eyes’ ile oldukça beğeni topladı ve 2015 yılında SOCAN müzik ödüllerinde Uluslararası Başarı Ödülü'nü kazandı. 1 Kasım 2019'da Half Moon Run üçüncü albümleri olan ‘A Blemish in the Great Light’ı yayınladı ve 2020 Kanada’nın prestijli müzik ödülleri Juno Ödülleri'nde Yılın Yetişkin Alternatif Albüm ödülünü kazandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı