İlhan Tuba Caddesi Parkı Engelleri Ortadan Kaldıracak

Gölcük Belediyesi tarafından Donanma Mahallesi İlhan Tuba Caddesi’nde 6 bin m2 alanda yapımı süren park, engelli ve engelsiz çocukların bir arada eğlenebileceği bir alan olacak.

 

Gölcük Belediyesi, Donanma Mahallesi İlhan Tuba Caddesi’nde (Beyaz Saray ve Altın Şehir Sitelerinin ortasında) bulunan 6 bin m2 alanda yapımına başladığı parkta çalışmalarını sürdürüyor. Engelli ve engelsiz çocuklar için ortak kullanım oyun alanları oluşturulacak parkta; açık hava spor aletleri, basketbol sahası, 12 adet kameriye, banklar, yeşil alanlar ve dekoratif aydınlatmalar yer alacak.

BAŞKAN SEZER VE SEYMEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte, parkta devam eden çalışmalar yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Sezer, “İhsaniye Elmalı Park, Hisareyn Narlı Park’tan sonra; yeni planladığımız 9 parktan; Şirinköy Mahallesi, Kervansaray yanı ve Atatürk Mahallesi Uğur Mumcu Ortaokulu yanındaki parkları tamamladık. Farklı mahallelerimizdeki uygun alanlarda da park çalışmalarımız ve park onarım ve iyileştirmelerimiz de devam ediyor” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı