“İyi Yemek” Meraklılarının Vazgeçilmezi Fuudy, Şehrin En Seçkin Yeni Yıl Menülerini Evinize Getiriyor

“İyi yemek getirir, gastronomiye meraklıdır” sloganıyla yemek siparişi kavramını eşsiz bir lezzet deneyimine dönüştüren Fuudy, şehrin en seçkin yılbaşı menülerini evlerinize getiriyor.

Biten yılla vedalaşmanın ve yeni yılı karşılamanın en keyifli yollarından biri ailemiz ve sevdiklerimizle yılbaşı sofralarında buluşmak. Yemek siparişi kavramını lezzet deneyimine dönüştüren Fuudy, şehrin en lezzetli yılbaşı menülerini ev ve iş yerlerine getirerek en sıcak buluşmaların yaşandığı gurme davet sofraları yaratıyor. 

İster ev konforunda ve aile sıcaklığında yeni yıl gecesini kutlayın, ister aralık ayı boyunca iş arkadaşlarınız veya dostlarınızda keyifli yılbaşı davetleri verin Fuudy’nin en özel lezzet seçkileri unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. 

Divan, Borsa Adile Sultan, Kanaat Lokantası, Sanayi 313Masa, Markus Prime Ribs Society, Ahali ve Elbet gibi restoranların usta şeflerinin elinden çıkan yılbaşı menüleriyle ana yemek, kokteyl, finger food gibi pek çok davet konseptine uygun alternatif sunan Fuudy, aynı zamanda farklı beslenme tercihlerine uygun seçenekler de bulunduruyor. İleri tarihli sipariş seçeneği ile yılbaşı gecesi için sipariş verme imkânının yanı sıra tüm aralık ayı boyunca yılbaşı menülerini istenen gün ve saatte teslim edebiliyor. 

EN ÖZEL YILBAŞI HEDİYELERİ FUUDY'DE

Fuudy'nin birbirinden eşsiz Yılbaşı hediyeleri hem sevdiklerinize hem size kendinizi özel hissettiriyor. Hediyelikler kategorisinden kolayca ulaşılabilen yeni yıl temalı çikolata kutuları, yılbaşı pastaları ve farklı lezzet seçkileri de dahil birçok seçenek sayesinde en tatlı anılarda akıllarda siz olacaksınız. 

Fuudy siparişlerinizde Visa kartlara özel 15’ varan ve Yapı Kredi Crystal sahiplerine 20, World Platinum ve adios Premium sahiplerine 10 indirim ayrıcalığını kullanabilirsiniz. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı