Kadın girişimciler Alışveriş Şenliği’nde buluştu

Yeni yılın coşkusunun yaşandığı Vadi İstanbul’da 18-31 Aralık tarihlerinde ziyaretçiler, kadın girişimcilerin hayata geçirdiği markalardan alışveriş yapma imkânı buluyor. 
 
Hikayesi olan markalar
Alışveriş Şenliğini  düzenleyen  Rabia Kurşun “Butik bir alışveriş etkinliği olarak Burcu Yüce ile birlite düzenledik. Yeni yıl öncesi hediye almak adettendir. Biz de bu şenlikle insanların AVM’de bulamadıkları girişimci yeni markalara ulaşmalarını sağlayoruz” dedi
Katılacak girişimciler hakkında ise Kurşun, “12 kadın girişimci yer alıyor. Genelde hep genç, yenilikçi, trendleri takip eden, vizyon sahibi markalar. Uluslararası pazara çıkabilecek güzel içeriği olan, hikayesi olan markaları hayata geçiren kadınlardan oluşuyor” diye konuştu. Alışveriş Şeniğini  cemiyet dünyasından  Esra Öztürk, Meltem Demir, Elif Akyazıcı Girgin, Berat Aşıcıoğlu, Şule Alp gibi isimler ziyaret etti.
Standlardan badem ezmesi,çikolata, kozmetik, doğal parfüm, seramik, kristal doğal ürünler satın aldılar.
 
‘14 Şubat’a hazırlanıyoruz’
14 Şubat Sevgililer Günü  için de yeni bir etkinlik planladıklarını aktaran Kurşun, “Daha önce iki tane daha etkinlik yapmıştık yine kadın girişimcilerle alakalı. Bundan sonra da 14 Şubat Sevgililer Günü projemiz var. Benzer bir konseptle onu da hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı