Karakullukçu’ya muhtarlardan tam destek

BSC Yemekçilik Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Karakullukçu, Mersin Muhtarlar Derneği Başkanı Giray Attila’nın ev sahipliğinde düzenlenen bir yemekte CHP Yenişehir Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığını açıkladı. Yenişehir’deki muhtarlardan Karakullukçu’ya tam destek geldi.

Edinilen bilgilere göre Yenişehir ilçesindeki 32 mahalle muhtarı Karakullukçu’ya destek amacıyla BSC Yemekçilikte bir araya geldi.

Yemekte bir konuşma yapan Karakullukçu, yerel yönetimde daha etkin ve katılımcı bir rol üstlenmek amacıyla aday adaylı olduğunu duyurdu.

Her zaman muhtarların yanında olduğunu ve meclis üyesi olduğu zaman da onların hizmetinde olacağını vurgulayan Karakullukçu, muhtara çok önem verdiğini dile getirdi.

Yenişehir’e iyi bir hizmet için yola çıktığını kaydeden Karakullukçu, seçildiği takdirde her zaman çalışkan ve halkının yanında olan bir meclis üyesi olmaya gayret edeceğini ifade etti.

Mersin Yenişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Giray Attila ise yaptığı konuşmada, Karakullukçu’nun deneyimleri ve vizyonuyla Yenişehir’e olumlu katkılarda bulunacağına inandığını belirtti.

Karakullukçu’nun başarılı biri olduğuna dikkat çeken Atilla, kendisine başarılar diledi.