Konservatuvardan Aşksız Hayat… konseri

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Sanat Müziği İcra Heyeti “Aşksız Hayat…” isimli konser ile 24 Şubat Perşembe günü sanatseverlerle buluşacak. 

 

Verdiği konserler ile Antalyalı müzikseverlerin beğenisini toplayan Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Sanat Müziği İcra Heyeti bu kez “Aşksız Hayat…” isimli konser ile müzikseverler ile buluşacak. Heyet, usta bestekarların her biri insanın ruhunu ve gönül telini titreten nâdîde eserleri ile Antalyalılara müzik ziyafeti sunacak. Konser, 24 Şubat Perşembe günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleşecek.

 

AŞKIN FARKLI HALLERİNİ YANSITAN ESERLER 

İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Bölüm Başkanı Şef Aydemir Tuncer’in, repertuvarını Şubat ayı içerisinde aramızdan ayrılan Türk müziği bestekârları Cevdet Çağla, Kaptanzade Ali Rıza Bey, Şerif İçli, Selahattin Pınar, Yorgo Bacanos, Ahmet Mükerrem Akıncı, Sadettin Kaynak ve Muhlis Sabahattin Ezgi’nin aşka dair bestelerinden seçerek hazırladığı konserde Türk Sanat Müziği İcra Heyeti aşkın farklı hallerini Antalyalı müzikseverler için seslendirecek.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı