Lizbon’da Yatırım Kapıları Aralanıyor

Dünyaca ünlü ve Pritzker ödüllü Mimar Renzo Piano tarafından tasarlanan, eşsiz doğal güzelliğiyle Tagus Nehri kıyısında bulunan Prata Riverside Village gayrimenkul projesinin II. etap satışları başladı.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen pazarı Lizbon'da sürdürülebilir bir yaşam tarzı arayanlara, güvenli ve istikrarlı bir emlak yatırımı sunan proje Türkiye’den büyük ilgi görüyor. Prata Riverside Village II. etap ön satış taleplerini almak için İstanbul’a gelecek olan proje sahibi VIC Properties yöneticileri, Lizbon'daki kira getirileri ve yatırım fırsatları hakkında detaylı bilgi verecek. 

Sanat ve kültürün farklı ifadelerini destekleme ve teşvik etme taahhüdünü gerçekleştiren proje, moda, tasarım ve modern mimarinin en iyi örneklerini biraraya getiriyor. Lizbon'un kalbinde, gerçek bir mahalle hissi veren, sakin ama hayat dolu bir şehir köyü ‘Prata Riverside Village’ modernliği ve işlevselliği, sürdürülebilir, dayanıklı malzeme teknolojileriyle birleştirerek yeni bir yaşam biçimine ilham oluyor. Eşsiz doğal güzelliğiyle Tagus Nehri kıyısında bulunan proje oturum ve yatırım fırsatı sunuyor.

Prata Riverside Village Proje Direktörü Marcos Drummond; 'Portekiz yaşamak için en iyi ülkelerden biri olarak kabul ediliyor. Dost canlısı ve hoşgörülü bir toplumdur. Düşük suç oranı ve canlı bir ekonomisi vardır. Büyük yatırım potansiyeline sahip güçlü ve büyüyen bir ekonomiye sahip olan Lizbon'daki bu eşsiz konut konseptinin ikinci etabını konuşmak için Türkiye'ye ikinci kez geliyoruz. Gayrimenkul, özellikle son zamanlarda yatırımcılar arasında oldukça popüler hale geldi. Şu anda mevcut olandan daha fazla konut talebi var, bu nedenle fiyatlar yükselmeye devam ediyor ve projemiz harika bir yatırım fırsatı, iyi kira getirileri sunuyor. Ekonomik istikrar beraberinde istikrarlı fiyatlar ve istikrarlı ve sürdürülebilir büyüme gibi yaşam için hayati önem arz eden kaynaklara erişme olanağı sağlıyor’ dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı