Neova Katılım Sigorta ile vdf Sigorta arasında iş birliği

Hizmet ağını genişletmeye devam eden Neova Katılım Sigorta, son olarak vdf Sigorta ile iş birliğine gitti.

 

Sigorta sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Neova Katılım Sigorta, Volkswagen Grup markalarının yetkili satıcıları bünyesinde faaliyet gösteren vdf Sigorta ile iş birliğine imza attı.  Anlaşmaya göre VW Grubu müşterilerine, vdf Sigorta Hizmetleri aracılığı ile artık Neova Katılım Sigorta ürünleri de sunulacak.

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Neova Katılım Sigorta Pazarlama, Satış Genel Müdür Yardımcısı Habip Çetinkaya, “Neova Katılım Sigorta olarak pazar payımızı artırmayı, ilk 10’da kalıcı olmayı ve üst sıralara çıkmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda yeni ürün ve hizmetler geliştiriyor ve müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmak için çalışmalar yürütüyoruz. Potansiyel müşterilerimize ulaşmak için acente sayımızı gün geçtikçe artırırken sektörde yaptığımız iş birlikleri ile dağıtım kanallarımızı da genişletiyoruz. vdf Sigorta ile yaptığımız iş birliği ile bundan böyle VW Grubu bünyesinde yer alan müşterilere de ürünlerimizi sunabileceğiz.” dedi.

 

Vdf Sigorta Genel Müdürü Bahadır Ayış ise şu açıklamada bulundu: “vdf Sigorta olarak, kurulduğumuz günden bu yana geçen yıllar içerisinde elde ettiğimiz güçlü deneyimimiz ve müşteri ihtiyaçlarının tespit edilerek karşılanması için geliştirdiğimiz özel ürün yelpazemiz ile ihtiyaca ve markalara yönelik özel teminatlarla sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz. Şu anda Neova Katılım Sigorta ile birlikte toplamda 13 sigorta şirketinin acentesi olarak, VW Grup markalarının yetkili satıcıları bünyesinde faaliyet gösteriyoruz. Güçlü bayi, operasyon ağımız ve 20 yılı aşkın tecrübemizle sektördeki en büyük sigorta acentesi olmanın gururunu yaşıyoruz. Neova Katılım Sigorta ile yaptığımız iş birliğiyle Türkiye’deki sigortalanma oranının artırılmasına katkı sağlayacağız. Bununla beraber bu değerli iş birliğinin, üretimimize olumlu yansıyacağını ve daha çok müşteriye ulaşarak, iki taraf için de katma değer yaratan güzel sonuçlar elde edileceğimize inanıyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı