PowerTürk’te ilk kez NFT ödüller veriliyor

Müzik dünyasının merakla beklediği yılın en güçlü isim ve projelerinin belirlendiği PowerTürk Müzik Ödülleri 26 Şubat Cumartesi 20:00’de özel bir yayınla PowerTürk TV, Power TV, PowerApp ve Türkiye’de ilk kez 360 derece yayınla PowerApp YouTube kanalında!

 

Yılın en dikkat çeken projeleri ve isimlerinin yarıştığı PowerTürk Müzik Ödülleri, unutulmaz bir şovla sahiplerini buluyor. Müzik severlerin oylarıyla belirlenen Türkiye’nin en güçlü isimlerine toplam 10 kategoride ödül ve bir de Hayat Boyu Başarı Ödülü verilecek. Bu sene yenilikçi ve teknolojik bir yaklaşımla PowerTürk Müzik Ödülleri sanatçılara NFT olarak da veriliyor.  Türkiye’de ilk kez sanatçılara NFT olarak da takdim edilecek ödül, başarılarını ölümsüzleştirecek.

 

Müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği PowerTürk Müzik Ödülleri; PowerApp’ten verilen oylarla belirlenen ödül töreninde ödüller, “En Güçlü Kadın Şarkıcı", En Güçlü Erkek Şarkıcı, En Güçlü AlbümEn Güçlü KlipEn Güçlü Grup, En Güçlü Şarkı, En Güçlü DJ Beraberliği, En Güçlü Beraberlik, En Güçlü Yükselen Şarkıcı, Dijitalin Genç Yeteneği ve Hayat Boyu Başarı Ödülü dallarında sahiplerini bulacak. 

 

 

PowerTürk Müzik Ödülleri, Cumartesi saat 20:00’de töreni kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tekrarlarıyla 28 Şubat Pazartesi saat 21:00, 3 Mart Perşembe saat 18:00 ve 5 Mart Cumartesi saat 17:00’de PowerTürk TV’de olacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı