sahibinden yeni hizmeti tanıttı: S – Garajım’da arabanızla ilgili her ihtiyaç elinizin altında

Ayda 56 milyondan fazla kullanıcının buluşma noktası olan sahibinden, Oto360 platformu kapsamında milyonlarca araç sahibinin aracıyla ilgili ihtiyaç duyduğu veya takip etmek istediği bilgileri bir arada bulabileceği “S – Garajım” servisini kullanıcıların beğenisine sundu. “S – Garajım” araç sahipliği süresince sık kullanılan hizmetlere tek noktadan erişimle kullanıcılara zaman kazandıracak.

 

Araç sahiplerine özel hizmet “S – Garajım”

Oto360 kapsamında yeni hizmete sunulan S – Garajım, araç alım satımı esnasında ihtiyaç duyulan mevcut servislere ek olarak, araç sahiplerine araçlarıyla ilgili konularda uçtan uca deneyim sunmayı hedefliyor.

S – Garajım’a aracını ekleyen kullanıcılara araçlarıyla ilgili 2.el fiyat tarihçesi, güncel piyasa değeri gibi bilgiler detaylı analizlerle sunulmakla birlikte,  düzenli yerine getirilmesi gereken MTV ödemesi, yaz ve kış lastiğine geçiş, servis bakımı gibi işler hakkında gerekli hatırlatmalar yapılıyor. Kullanıcılar dilerlerse araçlarına ilişkin ilgili belgelerini  S – Garajım a yükleyerek güvenle dijital ortamda saklayabiliyor, istedikleri zaman erişebiliyorlar. S – Garajım ayrıca, ihtiyaç durumunda il bazında kolayca görüntülenebilecek yetkili bayi bilgilerinin sunulmasına ek olarak aracın marka ve modeline uygun yedek parçaların listesini filtreleyerek kullanıcıya sunuyor

 

Otomotiv pazarındaki hareketlilik çevrimiçi devam ediyor

TÜİK’in Eylül ayı verilerine göre sene başından itibaren 3,9 milyon otomobilin el değiştirdiği otomotiv pazarındaki hareketlilik sahibinden.com’un Vasıta kategorisine de yansıyor. Ocak- Kasım 2021 ayları arasında tüm Türkiye’den kullanıcılar araç alım ve satımı için vasıta kategorisine 9 milyondan fazla ilan verdi. Ürün ve Deneyimden Sorumlu Bora Biçer konuyla ilgili: “Oto360 servisi kullanıcılarımız tarafından beğeniyle karşılandı ve kullanım oranları her ay giderek artıyor. “S – Garajım”la sunduğumuz tamamlayıcı hizmetler de üyelerimizin araçlarıyla ilgili takip etmek istedikleri konuları  tek ara yüzden sunmaya ve araç piyasasındaki değişimleri de daha yakından takip etmelerine olanak sağlıyor. Araç sahipliği deneyimine yeni bir boyut kazandıran bu hizmetimiz sayesinde ilerleyen dönemlerde kullanıcılarımız var olan hizmetlere ek olarak farklı avantajlarla da karşılaşacak” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı