Siemens ve Ariel ile çamaşır yıkamada maksimum hijyen ve tasarruf

Yenilikçi ve teknolojik ürünlerle hayatı kolaylaştıran Siemens Ev Aletleri, i-Dos teknolojili iQ700 çamaşır makineleri yıkama işleminin tüm süreçlerinde kullanıcı ve çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor. Akıllı sensörlere sahip iDos çamaşır makineleri kirlilik seviyesine göre deterjan ve su miktarını otomatik ayarlar. Ariel Oxi ise tek yıkamada zorlu lekeleri çıkarır. 

 

Akıllı sensörler ile zorlu lekelerden kurtulun 

 

Su ve enerji tasarrufuyla fark yaratan Siemens Ev Aletleri i-Dos iQ700 çamaşır makineleri tasarımlarıyla öne çıkıyor. Ariel Oxi’nin lekelerle mücadeledeki gücü ve Siemens’in zorlu leke türleri için hazırlanmış özel leke çıkarma programları sayesinde çamaşır yıkamak artık çok kolay. 

 

Akıllı sensörleri ile makinenin içine konulan çamaşırın miktarını, kirlilik seviyesini ve kumaş türünü algılayarak gerekli deterjan, yumuşatıcı ve su miktarını kendisi belirleyen i-Dos ile fazla deterjan ve su tüketiminin önüne geçiliyor. Maksimum hijyen sağlayan bu teknolojiyle kullanıcının her yıkamada gereğinden fazla ekleyebileceği deterjanın arıtılması için kullanılan fazla su tüketiminin önüne geçilmiş olunuyor ve her yıkamada ortalama 10 litre su tasarrufu sağlanıyor. 

 

Home Connect uygulaması ile uzaktan kontrol 

 

Nerede olursanız olun yıkama durumunu takip edebileceğiniz bir çamaşır makinesi hayatınızı kolaylaştırır. Home Connect uygulaması ile çamaşır makinenizi, dileğiniz her yerden kontrol edebilir, yıkama programlarını seçebilirsiniz. İOS ve Android uyumlu uygulama ile çamaşırlarınızın yıkama durumunu her zaman tam olarak bilebilirsiniz. 

 

Home Connect uygulamanızdaki Easy Start özelliği en uygun programı bulmanızda size yardımcı olur. Örneğin, kumaş türü ve rengiyle ilgili birkaç basit soruya cevap verin ve tavsiye edilen program ayarını uzaktan makinenize gönderin. Böylelikle sadece birkaç saniyede ideal programı bulabilir ve çamaşır makinenizi çalıştırabilirsiniz. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı