sigortaladım, TEMA Vakfı aracılığıyla sigortaları fidana dönüştürdü

Sigorta sektöründe tarafsız ve doğru bilginin kaynağı sigortaladım, TEMA Vakfı aracılığıyla yeni bir çalışmaya imza attı. Satın alınan her sigorta ürünü için TEMA Vakfı’na fidan bağışlayan sigortaladım, Gaziantep Dülük Ağaçlandırma Sahası’ndaki TEMA Umut Ormanı’na 3 bin adet fidan bağışında bulundu. 

 

20’den fazla sigorta şirketinden teklif alarak tüm teminat detaylarını rahatça karşılaştırıp, tüketicilerin ihtiyacına en uygun poliçenin satın alınmasını sağlayan sigortaladı, doğa dostu bir yaklaşımla hayata geçirdiği projelerine bir yenisi daha ekledi. sigortaladım kullanıcıları, bir yıl içinde satın alınan her sigorta ürünü için fidan bağışında bulunmuş olacak. 

 

sigortaladım Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, “sigortaladım olarak ‘Sigortaları fidana dönüştürüyor, hep birlikte yemyeşil bir geleceğe merhaba diyoruz!’ mottosuyla başlattığımız fidan bağışı çalışması ile hem TEMA Vakfı’nın Türkiye’nin 81 ilinde yürüttüğü ağaçlandırma çalışmalarına destek sağlamak istiyoruz hem de daha yaşanabilir bir dünya için toplumsal çevre bilincinin artırılmasına katkıda bulunmak istiyoruz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı