Tarsus’ta Milli maç coşkusu

Tarsus Belediyesi, Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Çekyaile oynadığı maç için Atatürk Gösteri Merkezi’nde dev ekrankurdu. Maçın her anını coşkuyla takip eden Tarsuslular, milli takımlarına olan desteklerini bir kez daha gösterdi.

Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç Tarsuslularla birlikte Türkiye – Çekya maçını dev ekranda izledi. Etkinlik boyunca milli marşlar ve tezahüratlar eşliğinde büyük bir heyecan yaşanırken, vatandaşlar Türk bayrakları ve milli takım formalarıyla atmosferi renklendirdi. Büyük ilgi gören etkinlikte, vatandaşlar 7’den 70’e milli maç coşkusunu hep birlikte yaşadı. Maç sırasında vatandaşlar için patlamış mısır, dondurma ve içecek ikram edildi. Aynı zamanda çocuklar için minik hediyeler sunuldu.

“SONSUZA KADAR AY-YILDIZIN PEŞİNDE, MİLLİ TAKIMIMIZIN İZİNDEYİZ”

Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç, etkinlik hakkında duygularını şöyle ifade etti: “Birlikte tek yürek olduk. Türkiye A Milli Futbol Takımımızın Çekya ile oynadığı bu nefes kesen maçı dev ekranda izlerken, kalbimiz sahadaki kahramanlarımızla birlikte attı. Bayrağımızı coşkuyla sallayıp, formalarımızı gururla giyerek milli takımımıza destek verdik. Bu birlik ve beraberlik duygusuyla, her daim onların yanında olacağımızı bir kez daha gösterdik. Sonsuza kadar ay-yıldızın peşinde, milli takımımızın izindeyiz.” dedi.

“BU TARZ ETKİNLİKLERİN DEVAMINI DİLİYORUM”

Yapılan etkinlikle ilgili memnuniyetini dile getiren bir vatandaş “ Başkanımız Ali Boltaç’a bu güzel etkinlik için teşekkür ediyorum. Bu tarz etkinliklerin devamını diliyorum.” diye ifade etti.

“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Heyecan dolu bir maç olduğunu ifade eden bir başka vatandaş “Buradaki halkı görüyorsunuz çok mutlu. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Hızlı başladı, hızı kesilmez.” şeklinde konuştu.