Üniversiteli Gençlerden Başkan Topaloğlu’na Teşekkür Ziyareti

Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezinde geçen sene ücretsiz kurs alarak hayallerindeki üniversiteye kavuşan öğrenciler, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.
 
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İngilizce Tarih Bölümünde okuyan Erkut Kurt ve Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde okuyan Belgin Armağan Tamuçin, Belediye Başkanı Topaloğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.
 
Öğrenciler, ziyarette, bulundukları yerlerde herhangi bir belediyenin Kemer Belediyesi kadar eğitime destek olmadıklarını ifade etti.
 
Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın ve kurs merkezi müdürü Suat Göv’ün de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Topaloğlu, öğrencilerin üniversitelerin tatil olduğu için kendilerini ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Öğrencilerimize her zaman destek olmak bizim görevimiz. Eğitime yaptığımız destekler artarak devam edecek. Onlar bizim ve Kemer’in gururu. Kendilerine başarılar dilerim. Çocuklarımız okudukları yerlerde herhangi bir belediyenin bizim kadar eğitime destek olmadıklarını söyledi. Bizim eğitime yaptığımız bu destekler Türkiye’de tektir. İnşallah diğer belediyelere de örnek olur.” diye konuştu.
 
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İngilizce Tarih Bölümünde okuyan Erkut Kurt ise Kemer Belediyesinin açtığı Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezinde geçen ücretsiz kurs aldığını belirtti.
 
Geçen seneki üniversite sınavına hazırlanma aşamasında Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun ve kurs merkezindeki öğretmenlerin kendilerine çok yardımcı olduğunu ifade eden Kurt, “Sınav sonrası tercihlerimizde de bize çok yardımcı oldular. Başkanımız Necati Topaloğlu, şu anda da aldığımız burs desteğiyle bize destek olmaya devam ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Belgin Armağan Tamuçin da Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde okuduğunu anlatarak, “Geçen sene belediyenin açtığı kurs merkezinde eğitim aldım. Aldığım eğitim sürecinde bana çok yardımcı oldular. Belediyemiz verdiği burs ile hala bize yardımcı olmaya devam ediyor. Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’na çok teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı