Years & Years, Galantis, Sting ve Lil Wayne & Rich The Kid’in Yeni Çıkışlarını Dinleyin

Years & Years, Galantis – Sweet Talker

Years & Years gelecek albümü “Night Call”dan yeni single’ı “Sweet Talker”ı yayınladı. BBC R1’da yayınlanan şarkı yüksek enerjisi ve tonuyla şenliklere ve dans pistlerine eğlence kaynağı olacak. 

Olly Alexander ayrıca BBC One'ın “Büyük Yeni Yıl Partisi”nde “Years & Years”ın bir müzik şöleni sunacağını doğruladı. 

“BBC’nin bu yeni yıl arifesinde büyük İngiliz halkını eğlendirmeme ve parti yapmama izin verdiğine inanamıyorum!!! Çok heyecanlıyım! Yeni yılı bekleyen herkese şarkımı sunabileceğim için kendimi çok ayrıcalıklı hissediyorum…”

 

Sting – The Bridge

Sting, yeni albümü "The Bridge"in çıkışını ve Fransız radyo istasyonu FIP'in 50. yıl dönümünü kutlamak için Pantheon'da özel bir canlı performans sergiledi.

Pantheon Sting’in en harika başarılarını yeniden keşfetmek ve kutlamak için olağanüstü bir ortam sunuyor. Sting’in Pantheonda konser vermesi, tarih ve pop kültürünü bir araya getiren sıra dışı bir karşılaşmaya sahne oluyor. İngiliz şarkıcı birkaç hafta önce de Paris tapınağında bir konser vermişti. 

 

Lil Wayne & Rich The Kid – Trust Fund

Lil Wayne ve Rich the Kid, son single'ları “Trust Fund”ın müzik videosunda gerçeklikler arasında gidip geliyor.

Video, iki farklı paten parkındaki rapçileri gösteriyor – biri gerçek hayatta, diğeri eski grafiklere sahip bir video oyununda. Havalı kaykay numaraları arasında, Lil Wayne ve Rich the Kid, bir anda kafalarını bebek vücutlarında buluyorlar ve şarkılarını söylemeye devam ediyorlar. 

İzleyenlere oldukça eğlenceli bir içerik sunan video klibi ile ilgili Lil Wayne şunları söyledi: “Her şeyden önce, Rich ilk günden beri benim küçük kardeşim gibi, ben ve Rich yıllardır takılıyorduk ve her zaman bir şeyler yapacağımızı söylüyorduk…”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı