Yenişehir’in Yıldızları tutulmuyor

Uğur ÖZGÜR – Mersin U-15 Ligi’ne fırtına gibi bir giriş yapan Yenişehir Belediyespor, geride kalan 3 haftada topladığı 9 puanla göz dolduruyor.

Mavi beyazlılar son olarak Çopurlu Sahası’nda Mersin İdman Yurdu ile karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın ilk dakikasından itibaren oyunda üstünlüğü ele geçiren Yenişehir Belediyespor, sahadan 5-1 gibi farklı skorla galip ayrılarak, hem zirvedeki yerini korudu hem de rakiplerine korku saldı.

Mavi beyazlı ekibin forvetinde yer alan Deniz, attığı 4 golle yıldızlaşırken, takım olarak seyir zevki güzel bir oyun ortaya koyan Yenişehir’in Yıldızları alkış topladı.

Mersin U-16 Ligi ile birlikte U-15 Ligi’ne de damga vuran Yenişehir Belediyespor’da teknik direktör İnan Günal, maç sonrası yaptığı açıklamada, “Deneyimli antrenörler eşliğinde tam bir kolej havasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu birliktelik ve azimle çalışmanın da sonucunu maçlarda sergilenen güzel futbol ve galibiyetler ile taçlandırıyoruz. Başta bize her zaman destek olan Yenişehir Belediye Başkanımız Abdullah Özyiğit ile birlikte Kulüp Başkanımız Sedat Şahin’e teşekkür ederken, teknik ekibim ve oyuncularımı kutluyorum” diye konuştu.