Yılbaşı Ruhu WinterCity’de Yaşanıyor

Antalya’nın premium alışveriş merkezi TerraCity’de yeni yıl heyecanı WinterCity Yılbaşı Pazarı’nda yaşanıyor. WinterCity’nin 15 evden oluşan alışveriş sokağında birbirinden güzel yeni yıl hediyeleri sunulurken; yapay kar yağışı, bando ekibi, konserler ve DJ performansıyla her an dolu dolu eğlenceyle geçiyor.

 

Antalya’da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity Alışveriş Merkezi, WinterCity Yılbaşı Pazarı ile ziyaretçilerinin yeni yıl heyecanına ve mutluluğuna ortak oluyor. 2 Ocak tarihine kadar hafta içi her gün 14.00-20.00, hafta sonu ise 12.00-21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilen WinterCity, Terracity teras katındaki “Roofgarden”da düzenleniyor. Altıkarıncadan özel tasarım ve el yapımı ürünlerin bulunduğu 15 evden oluşan alışveriş sokağına, yapay kar yağışından bandoya her detayın incelikle düşünüldüğü WinterCity, sahne şovları ve konserlerle daha da renkleniyor.

 

DJ Noella, Bando, Circus Parade, Noel Band, Snow Show, Bando gibi keyifli etkinliklerle daha da keyifli bir hale bürünen WinterCity, saat 17.45-19.30 arasında İrem BayBay ve Antalya’nın sevilen gruplarından Soğuk, Altı, Rom, Araf’ı da müzikseverlerle buluşturuyor.

 

TerraCity teras katında yer alan Roofgarden, ziyaretçilerin Antalya’nın eşsiz havasını doya doya çıkarmasını sağlıyor. Özel olarak yeşillendirilen Roofgarden, çeşitli objelerle ve özel tasarım duvarlarla Tiktok ya da Instagram çekimleri için de keyifli bir alan olarak öne çıkıyor. Ücretsiz çocuk oyun alanının da bulunduğu Roofgarden, 100 kişilik oturma alanına sahip.

 

Konser takvimi

23 Aralık Perşembe Altı

24 Aralık Cuma       İrem Baybay 

25 Aralık Cumartesi Rom

26 Aralık Pazar       Araf

27 Aralık Pazartesi  Soğuk

28 Aralık Salı                    Altı

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı